Знижки на юридичні послуги для переселенців

ТОВ "Український юридичний союз" отримано свідоцтво на знак для товарів і послуг №241098, видане Міністерством економічного розвитку і торгівлі України 10.05.2018 року.

ЗАХИСТ ПРАВА - НАША СПРАВА!

   Саме таким девізом ми керувалися при заснуванні у 2010 році нашої Громадської організації «УКРАЇНСЬКИЙ ЮРИДИЧНИЙ СОЮЗ», пріоритетною метою якої є підвищення правової обізнаності та свідомості громадян, юридична підтримка підтприємств та бізнесу.

   На шляху «побудови» правової держави та поступового наближення національного законодавства до правового поля та стандартів ЄС ми зайняли свою ланку, прагнучи зробити вагомий внесок у правову основу нашої держави, в якій панують законність, верховенство права та повага до прав і свобод людини, та долучилися до вже розпочатого процесу становлення та розвитку українського правозахисного руху.

В квітні 2015р. юристи – члени ГО «Український Юридичний союз» Щербань Д. М. та Хрущ О. О. захистили права учасника АТО.

Член нашої Громадської організації, адвокат Коротюк М.Г., на запрошення Академії адвокатури України виступив з доповіддю перед студентами Академії.

Наш колега - адвокат Сергій Лисенко провів власне антикорупційне розслідування, результати якого були опубліковані у виданні "Громада Приірпіння".