Знижки на юридичні послуги для переселенців

НАШІ КЛІЄНТИ:

Група компаній «Black Sea Shipping Service» (BSSS, м.Одеса)

BSSS – це група компаній з непростою корпоративною історією, тим не менш BSSS залишається лідером на ринку морських контейнерних перевезень України, компанія протягомостанніх 10 років сім разів ставала експедитором року в Україні. Український юридичний союз надає юридичні послуги групі компаній BSSS вже близько 6-ти років. Чималий вклад в успішний розвиток групи компаній BSSS внесли і юристи Українського юридичного союзу, котрі своєю багаторічною кваліфікованою юридичною допомогою, дозволили компанії BSSS зберегти та захистити свої активи та успішно розвиватись і надалі.

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб – юристи Українського юридичного союзу у тісній співпраці із уповноваженою особою ФГВО супроводжують процедуру ліквідації ПАТ «АБ «СТОЛИЧНИЙ», зокрема представляють інтереси ФГВФО у кількох господарських та адміністративних справах по всій території України, намагаючись допомогти зберегти активи Банку, забезпечити прозорість та справедливість при складанні ліквідаційного балансу та визначенні ліквідаційної маси.

Великодальницький завод продовольчих товарів «ЄВДОКІЯ» - один з лідерів лікеро-горілчаного ринку Одеської області, наразі підприємство переживає складні часи, перебуває в процедурі банкрутства. Саме наші юристи супроводжують процедуру банкрутства вказаного підприємства, намагаючись реструктуризувати заборгованість та розробити план санації із залученням іноземних інвесторів

Одеська будівельна компанія «ВІКОІЛ» - багаторічна складна справа, пов‘язана із захистом прав та законних інтересів інвестора – ОБК «Вікоіл» на забудову прибережних схилів в районі курорту «Аркадія» в м.Одесі; справа набула широкого резонансу в Одеському регіоні, оскільки багато місцевих політиків намагались себе на ній піарити, граючи роль «захисників прав одеситів»; наразі юристи Українського юридичного союзу готують позов до Європейського суду з прав людини на захист інвестора проти Держави Україна.

Лукашівська сільська рада Баришівського району Київської області – юристи Українського юридичного союзу на волонтерських засадах вирішили допомогти сільській громаді відстояти своє право на землю під громадськими пасовищами, яку в них намагаються забрати можновладці з Київського обласного управління Держгеокадастру, наразі тривають судові процеси. Ми сподіваємось на справедливий суд та будемо робити все від нас залежне, аби повернути землю сільській громаді.

Нотаріальна контора Приватного нотаріуса О. В. Коротюк - нотаріальна контора О. В. Коротюк є одним з лідерів на ринку нотаріальних послуг м.Києва, юристи Українського юридичного союзу вже близько 6-ти років надають консультації та забезпечують претензійно – позовну роботу нотаріальної контори, ефективно захищаючи інтереси нотаріуса в судових та правоохоронних органах.

Книжкове видавництво «ОВК» - Видавництво є відносно «молодим» на книговидавничому ринку юридичної літератури України, проте стрімко та активно розвивається. Наші юристи надають письмові та усні консультації з питань авторського права, забезпечують договірну роботу Видавництва, представляють інтереси Видавництва в судових та правоохоронних органах в сфері захисту інтелектуальної власності та боротьби з книжковим піратством.

Мале приватне підприємство "Спортивно-технічний клуб "СОНА" - в судовому порядку захистили права та інтереси у спорі з контролюючими органами, зокрема – Державною архітектурно-будівельною інспекцією України, в результаті чого наказ про анулювання ліцензії на право проведення будівельних робіт був визнаний незаконним та скасований в судовому порядку. Також, у спорі податковим органом – в результаті податкове повідомлення-рішення було визнано незаконним та скасовано в судовому порядку.

Товариство з обмеженою відповідальністю «МЕР АЛЬБЕРО» - юристи Українського юридичного союзу виступили консультантами та забезпечили юридичний супровід господарської діяльності суб’єкта господарювання з 100% іноземних інвестицій, відомого виробника покриттів з деревини для підлоги.

Це далеко не повний перелік клієнтів ULU, а лише деякі з них, адже багато з наших клієнтів бажають зберегти конфіденційність нашої співпраці і ми таку конфіденційність для наших клієнтів забезпечуємо. В процесі роботи ми помітили одну особливість – клієнти, що одного разу звернулись до нас по юридичну допомогу, як правило «залишаються» за нами надовго і вже не звертаються до інших юридичних фірм. Адже якість нашої роботи, відданість інтересам клієнта нікого не залишає байдужим. Головним девізом ULU є теза про те, що не існує проблем, які не можна вирішити!