Знижки на юридичні послуги для переселенців

Наш колега - адвокат Сергій Лисенко провів власне антикорупційне розслідування, результати якого були опубліковані у виданні "Громада Приірпіння".

   Наш колега - адвокат Сергій Лисенко провів власне антикорупційне розслідування, результати якого були опубліковані у виданні "Громада Приірпіння". Пропонуємо до уваги спеціалістів та просто небайдужих громадян його результати.

   «Київміськбуд», якому погодили будівництво кварталу висоток в Бучі, мав би розпочати будівництво школи ще 2006-го року.

   Тобто станом на 2015-й рік її мали б давно відкрити для громади міста, яка потерпає від переповнених шкіл через те, що йде інтенсивне будівництво висоток без розвитку інфраструктури міста. Про те, що це було першочерговим питанням, свідчить договір, який редакції «Громади Приірпіння» надав активіст Сергій Лисенко.

   Разом із школою мали б збудувати і садок, і медзаклад, і паркінг. І от тепер, завдяки активістам Бучі, редакція отримала інший договір, який доводить: влада Бучі сама відмовилася від такого значущого розвитку інфраструктури.

   Це сталося 2009-го року, коли будівництво було в розпалі. Тоді Бучанська міська рада та «Київміськбуд» неочікувано для інвесторів змінюють чергу проектування та будівництва.

   Таким чином, зловживаючи своїми повноваженнями та діючи всупереч інтересам громади, міський голова Анатолій Федорук погодив одноосібне рішення про перенесення строків будівництва школи. Документ доводить: будівництво школи перенесли з першої аж у п'яту чергу, що суттєво погіршило умови для громади й покращило умови для забудовника.

   Після зміни черговості продовжується будівництво багатоповерхових будинків і починається будівництво дитячого садочку.12 березня 2011 року набуває чинності закон про регулювання містобудівної діяльності, згідно якого забудовники мають сплачувати в бюджет міста певний відсоток від вартості збудованого житла.На той час договір № 39 був чинним і мав би бути виконаний належним чином. Тобто школу мало би бути збудовано. Договір з «Київміськбудом» не переукладав ся і його умови більше не змінювалися.Тепер мер міста Буча Анатолій Федорук переконує громаду, що йому довелося привести договір у відповідність до чинного законодавства. Нібито саме через зміну законодавства громада Бучі не отримала обіцяну забудовником школу.Але нещодавно одне з джерел сайту «Громади Приірпіння» в Бучанській раді повідомило сенсаційну новину:Договір із «Київміськбудом» чинов¬ники Бучанської ради дійсно переуклали, але це сталося майже через півтора роки після того, як новий закон набрав чинності. І переукладання договору мало інші причини.

   Так, у липні 2012-го року виконком Бучанської міської ради укладає з «Київміськбудом» додаткову угоду — № 3. До слова, цю угоду старанно приховували в раді і не надавали ні активістам, ні нарде-пу Ярославу Москаленку, який, на про¬хання громади Бучі, опікується питанням школи в Бучі.

   Згідно цієї угоди, влада Бучі добровільно відмовляється від школи, паркінгу, поліклініки та лікарні!

   Натомість вони отримують від забудовника 6 квартир на суму 2 663 820,00 грн в будинку № 14 по вул. Нове Шосе, там, де отримала й приватизувала квартиру заступниця Федорука з гуманітарних питань Лариса Матюшенко, а також нежитлові приміщення на суму 2 099 520,00 грн у житловому будинку № 4 по вул. Богдана Хмельницького. За інформацією джерела в Бучанській раді, Федорук, намагаючись уникнути відповідальності за вчинені дії, які шкодили громаді, доручив підписати цю угоду неугодному заступнику Геннадію Дмитренку, якого згодом планомірно позбувся, за допомогою скандальновідомого Івана Лисенка.

   З приводу зловживань міської ради внесенно відомості до ЄРДР та розпочато досудове розслідування, Ми в свою чергу, будемо пильно слідкувати за його ходом та інформувати громадськість.

Додати коментар


Захисний код
Оновити