Знижки на юридичні послуги для переселенців

КП «Київпастранс» підприємство – ЗЛОЧИНЕЦЬ! 

   Один із юристів нашої Громадської організації тривалий час захищає інтереси громадянина Смикова Ю.П., якому КП «Київпастранс» заборгував суму у розмірі 385 696 гривень 67 копійок. Вказану суму було зобов’язано стягнути з КП «Київпастранс» на користь Смикова Ю.П. рішенням Апеляційного суду м. Києва від 26.04.2012 року.

   07.06.2012 року ВДВС Подільського РУЮ було відкрито виконавче провадження, однак судове рішення КП «Київпастранс» і по данний час не виконано. Це стало можливим у зв’язку з тим, що керівництво КП «Київпастранс» (як за часів «злочинної влади», так і за часів «нової демократичної влади») вступило у злочинну змову з виконавчою службою Подільського РУЮ, Відділом примусового виконання рішень Подільського ВДВС та Київською міською державною адміністрацією.

   Схема злочинців проста:

   1) КП «Київпастранс» утворило значний обсяг заборгованості перед фізичними та юридичними особами у розмірі – 83 708 591 грн. 48 коп. (всього в органах виконавчої служби 529 виконавчих проваджень, де КП «Київпастранс» є Боржником).

   2) ВДВС Подільського РУЮ та підрозділ примусового виконання рішень УДВС ГЮС в м. Києві не вчиняють жодних виконавчих дій, докладаючи усіх зусиль задля затягнення виконавчого провадження, що призводить до того, що чимало виконавчих проваджень по стягненню заборгованості з КП «Київпастранс» перебувають на виконанні по 5-6 років.

   3) КМДА на своєму рівні всіляко сприяє КП «Київпастранс» в тому, щоб підприємство могло спокійно «кидати» своїх контрагентів та кредиторів, зокрема: 17.10.2013 року Перший заступник Голови Київської міської державної адміністрації – Голубченко А.К. своїм окремим дорученням фактично заборонив КП «Київпастранс» виконувати рішення судів, що не пов’язані із стягненням заробітної плати, вочевидь забувши про зміст ст. 124 Конституції України.

   Але, ми не можемо залишатись осторонь, миритися з таким станом речей та потурати злочинцям, зокрема: завдяки зусиллям членів нашої Громадської організації було вжито наступних заходів:

   1) Через Комітет Верховної ради України по боротьбі з організованою злочинністю та корупцією було ініційовано проведення перевірки діяльності ВДВС Поділького РУЮ у м. Києві.

   2) Ухвалою Солом’янського районного суду м. Києва від 25.10.2013 року визнано неправомірною бездіяльність ВДВС Подільського РУЮ.

   3) За фактом злочинних дій пов’язаних з не виконанням судового рішення колишнього директора КП «Київпастранс» Ламбудського М.М. СВ Подільського РУ ГУ МВС України в м. Києві розслідується кримінальне провадження №12013110070005983 від 08.08.2013 року (досудове розслідування триває).

   4) За фактом злочинних дій державного виконавця ВДВС Подільського РУЮ м. Києва 16.08.2013 року розпочато кримінальне провадження №12013110070006181 (досудове розслідування триває).

   5) До ВДВС Подільського РУЮ подано позов про відшкодування моральної шкоду потерпілому громадянину Смикову Ю.П. внаслідок незаконних дій виконавчої служби Поділького району міста Києва (досудове розслідування триває).

   6) Подільський районний суд м. Києва Ухвалою від 18.03.2015 року за скаргою Коротюка М.Г. що діє в інтересах Смикова Ю.П. зобов’язав Подільське РУ ГУ МВС України в м. Києві розпочати кримінальне провадження вже проти керівника КП «Київпастранс» часів «нової демократичної влади» - Сергія Майзеля (досудове розслідування триває).

   Сподіваємось на принциповість та неупередженість слідчих Подільського РУ ГУ МВС України, які дадуть належну юридичну оцінку злочинним діям керівників КП «Київпастранс» Ламбудському та Майзелю, працівникам виконавчої служби Подільського району, які допомагають їм реалізовувати злочинні схеми по не виконанню судових рішень. Маємо надію, що спритним ділкам не вдасться уникнути кримінальної відповідальності в які б політичні кольори вони б не фарбувалися.

   Якщо керівники КП «Київастранс» та ВДВС Подільського РУЮ вважають, що цією статтею ми образили їх професійну честь та гідність, нехай подають на нас до суду, кожне слово у даній статті підтверджено документами і ми готові довести правомірність своєї позиції в будь-якому суді України та в будь-яких засобах масової інформації.

Додати коментар


Захисний код
Оновити