Знижки на юридичні послуги для переселенців

Керуючий партнер

Адвокат

Коротюк Михайло Геннадійович

Освіта: Академія адвокатури України.

Спеціалізація: міжнародне право.

Кар’єра: З 2005 року займається юридичною практикою, з 2010р. – приватною адвокатською практикою, з 2007р. по 2011р. працював помічником Народного депутата України.

Наразі Коротюк Михайло Геннадійович є членом Громадської організації «Український юридичний союз» та Громадської організації «Комітет з питань захисту прав потерпілих від злочинів», крім того приймає активну участь у різноманітних конференціях з актуальних питань юридичної практики.

 

Керуючий партнер

Адвокат

Косань Ольга Олександрівна


Освіта: Академія адвокатури України (здобула кваліфікацію магістра права (з відзнакою)).

Кар’єра: З 2007 року займається юридичною практикою (працювала на посадах юриста та старшого юриста низки комерційних та юридичних компаній). В 2009 році отримала свідоцтво про право на заняття адвокатською діяльністю (є адвокатом Ради адвокатів Київської області).

Спеціалізація: цивільне, господарське, кримінальне, адміністративне та податкове право.

Адвокат Косань Ольга має значний досвід успішного представництва та захисту інтересів юридичних та фізичних осіб в судах України, розробленні проектів договорів та ефективних алгоритмів захисту майнових прав та інтересів, а також в наданні правового захисту в кримінальному провадженні.

Адвокат Косань Ольга є членом Громадської організації «Український юридичний союз», також брала активну участь у проекті «Наглядовий моніторинг судових процесів з метою оцінки застосування Кримінального процесуального кодексу України», реалізація якого була покладена на Секретаріат Уповноваженого Верховною Радою України з прав людини у співробітництві з Радою Європи.

 

Старший партнер

Помічник адвоката, Юрисконсульт

Щербань Дмитро Миколайович

 

Освіта: Національний університет «Юридична академія України ім. Ярослава Мудрого» (здобув кваліфікацію магістра права).

Кар’єра: З 2012 року займається юридичною практикою (працював на посадах юриста ГО «Український юридичний союз»). З 01 грудня 2014 року працює помічником адвоката Коротюка Михайла Геннадійовича.

Спеціалізація: цивільне, господарське та адміністративне право.

Помічник адвоката Дмитро Щербань має досвід успішного представництва та захисту інтересів юридичних та фізичних осіб в судах України. Бере участь в семінарах, конференціях з питань застосування норм Кримінального процесуального кодексу, господарського та цивільного законодавства, є автором ряду статей з авторського та цивільного права.

 

Старший партнер

Юрисконсульт

Хрущ Олена Олександрівна

 

Освіта: Національний технічний університет України «Київський політехнічний інститут» (здобула кваліфікацію магістра права (з відзнакою)).

Спеціалізація: інтелектуальна власність, цивільне, господарське, адміністративне право.

Кар’єра: З 2011 року займається юридичною практикою, займала посади юрисконсульта в Юридичній клініці "DEFENDO", НТУУ «Київський політехнічний інститут», ТОВ «Ван Консалтинг», Національному агентстві з питань державної служби України, Асоціації «Інформаційні технології України», має успішний досвід представництва інтересів як юридичних так і фізичних осіб з різних правових питань, на етапах досудового врегулювання спорів та безпосередньо у судах України, також брала активну участь у законопроектній роботі, щодо розроблення Програми розвитку ІКТ індустрії в Україні, проведенні дослідження ефективності ІТ-освіти в Україні.

Наразі Хрущ Олена Олександрівна є членом Громадської організації «Український юридичний союз», крім того приймає активну участь у різноманітних Конференціях та є автором ряду статей у спеціалізованих виданнях, зокрема щодо захисту прав інтелектуальної власності.